Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wysokińska

Adwokat karnista warszawa

Dodano: 2023-06-10  • Telefon: 512 531 331
  • Adres: Grzybowska 43A
  • Kod pocztowy: 00-855
  • Miejscowość: Warszawa
  • Domena: https://www.wysokinska.com

Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis

Kancelaria adwokacka opisana pod adresem wysokinska.com świadczy usługi w szerokim zakresie, kierując ofertę do osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Proponuje między innymi wsparcie przy rozwodach, obronę interesów klienta biznesowego przed różnego rodzaju organami czy pełną obsługę prawną oraz udział w negocjacjach. Osoby prywatne mogą też w kancelarii dopełnić spraw spadkowych, czy to w zakresie przyjęcia bądź odrzucenia spadku, czy spisania testamentu albo wydziedziczenia kogoś.

Ważną częścią usług jest też obrona interesów klienta w sprawie karnej. Adwokat karnista z Warszawy udziela wsparcia osobom podejrzanym lub oskarżonym o dokonanie wszelkiego rodzaju czynów zabronionych. Można zgłosić się do niego po poradę, poprosić o udział w rozprawie sądowej czy przesłuchaniu na policji albo w prokuraturze.

Pomoc prawna udzielana jest też jednak drugiej stronie, czyli osobie pokrzywdzonej w wyniku czynu zabronionego czy jej bliskim - w przypadku jej śmierci, na przykład w wyniku wypadku drogowego.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO:

Warszawa

Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

https://www.polzlaw.pl/

Warszawa

Beauty-Art

https://beautyart.pl/

Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

https://greenerpharma.com/