Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

Adwokat prawo karne warszawa • Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

Dodano: 2023-02-18  • Telefon: 22 629 30 30
  • Adres: Ujazdowskie 24
  • Kod pocztowy: 00-478
  • Miejscowość: Warszawa
  • Domena: https://www.karne.com.pl/

Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis

Kancelaria przyjmuje klientów, którzy potrzebują wsparcia w obrębie prawa karnego. Wizyty umawiane są tak szybko, jak to możliwe, ponieważ pracownicy kancelarii bardzo dobrze wiedzą o tym, że w wypadku dziedziny, jaką jest prawo karne, duże znaczenie ma czas. 

Poza standardowymi wizytami umawianymi w kancelarii można też oczekiwać bezzwłocznej pomocy, jaką udzieli adwokat od prawa karnego w Warszawie osobom zatrzymanym z powodu podejrzenia o popełnienie przestępstwa.  Wówczas ekspert pojawi się na miejscu zatrzymania albo w areszcie poza swoimi godzinami pracy, od razu stając się obrońcą danej osoby. 

Zakres współpracy, zarówno dla podejrzanych, jak i dla poszkodowanych, podany jest pod adresem internetowym biura, karne.com.pl. Osoby zainteresowane skorzystaniem z pomocy prawnej w obrębie wskazanej dziedziny prawa mogą również uzyskać informacje na temat tego, jakie usługi będą im zaproponowane. Precyzyjne ustalenia co do stylu prowadzenia danej sprawy adwokat podaje po pierwszej konsultacji. 


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO:

Warszawa

Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

https://www.polzlaw.pl/

Warszawa

Beauty-Art

https://beautyart.pl/

Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

https://greenerpharma.com/