MP SKYLIGHTS PAWEŁ ŁOPATKA

Wyłazy dachowe NRO - https://mpskylights.pl/

Dodano: 2022-09-05  • Telefon: +48 61 279 44 44
  • Adres: Świętokrzyska 5
  • Kod pocztowy: 62-030
  • Miejscowość: Luboń
  • Domena: https://mpskylights.pl/

Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis

Dostawa oraz montaż różnego rodzaju świetlików i wyłazów dachowych to domena kadry firmy MP SKYLIGHTS Paweł Łopatka. Pracownicy świadczą również doradztwo. Są w stanie zaproponować rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta oraz spełniające jego oczekiwania, zarówno pod kątem jakości, jak i przystępnej ceny. Realizacja zamówienia jest zawsze terminowa i zgodna z ustaleniami. Dystrybucja obejmuje teren całej Polski.

Przedstawione w ofercie modele mogą być użytkowane w domach jednorodzinnych oraz strefach publicznych. Wyłazy dachowe NRO - BROOF sprawdzą się w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych, w których konieczne jest utrzymanie właściwej temperatury i wilgotności (zastosowana klapa gwarantuje szczelność i wytrzymałość termiczną).

Dostawca posiada też w sprzedaży części zamienne. Zaprasza do kontaktu, jeśli system siłowników nie działa poprawnie i konieczna jest wymiana poszczególnych elementów. Gwarantuje, że wysyła tylko oryginalne produkty znanych marek, z gwarancją producenta. 


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO:

Poznań

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

https://notariuszszafranska.pl/

Poznań

Pretty Little Weddings

https://prettylittleweddings.pl

Opalenica

Wygodne.it sp. z o. o.

https://wygodneit.pl/