Cool Pics Sebastian Siębor

https://fotografika.edu.pl/ | Akademia fotografii Warszawa

Dodano: 2020-09-05


  • Telefon: +48 737 669 968
  • Adres: Bruki Unisławskie 79
  • Kod pocztowy: 86-260
  • Miejscowość: Unisław
  • Domena: https://fotografika.edu.pl/

Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis

Zgłębianie tajemnic i technik wykorzystywanych w fotografice wymaga wsparcia kompetentnych osób, specjalizujących się w tej tematyce. Jedną z dostępnych obecnie opcji jest akademia fotografii, która umożliwia mieszkańcom Warszawy skorzystanie z bogatej oferty kursów, szkoleń i warsztatów. Z propozycją można zapoznać się na stronie internetowej fotografika.edu.pl.

Każda z proponowanych form doszkalających prowadzona jest przez wykwalifikowanych znawców i praktyków fotografii, którzy uczą na sprzęcie pochodzącym od uznanych na rynku dostawców. 

Istotna jest także sama forma spotkań. Są to niewielkie grupy, umożliwiające bezpośredni kontakt z wykładowcą, co jest szczególnie ważne w przypadku zadawania pytań na interesujące kursanta tematy związane z fotografią lub wyjaśnianie niezrozumiałych kwestii przedstawianego podczas nauki programu.

Dla osób, które nie mogą uczestniczyć w warsztatach stacjonarnie, istnieje możliwość przyłączenia się do grupy online. Jest to bardzo ceniona przez kursantów opcja, szczególnie przez osoby mieszkające w sporej odległości od ośrodka szkoleniowego.


Oceń firmę (1 z 1 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO:

Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

http://mecenas-pacewicz.pl/

Solec Kujawski

Elaster Automatyka

http://www.elaster.pl/

Toruń

BEAUTY MEDICA

https://www.beautymedica.pl/