Fun&Play

Imprezy outdoor – funandplay.pl

Dodano: 2019-07-15


  • Telefon: 514 653 319
  • Adres: - -
  • Kod pocztowy: 62-065
  • Miejscowość: Grodzisk Wielkopolski
  • Domena: http://www.funandplay.pl/

Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis

Czy zabawa na świeżym powietrzu jest zarezerwowana wyłącznie dla dzieci? Oczywiście, że nie. Wiedzą o tym mieszkańcy Wielkopolski, którzy mogą korzystać z szerokiej gamy atrakcji dostępnych na miejscu, w Poznaniu. Jeśli chodzi o imprezy outdoor – funandplay.pl jest znakomitym partnerem do organizacji niezapomnianego wydarzenia, na przykład firmowej integracji lub wieczoru panieńskiego bądź kawalerskiego.

W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się takie atrakcje dla dzieci i dorosłych jak: bubble soccer, archertag, jumpball, mega piłkarzyki, wipe out machine, byk rodeo, piłkarski dart, przenośny paintball, ludzka proca, tor przeszkód, waterball, wyspa Minionków, zjeżdżalnia Frozen czy skocznia dla dziewczyn. Firma może także zadbać o dostawę apetycznej waty cukrowej i świeżego popcornu.

Zabawa na świeżym powietrzu jest przede wszystkim zdrową aktywnością i wzmacnia relacje międzyludzkie. Czasami dopiero ona sprawia, że dostrzega się w drugiej osobie kogoś więcej niż tylko kolegę lub koleżankę ze szkoły bądź pracy albo wręcz obcą osobę. Integracja z Fun and Play jest czystą przyjemnością!


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO:

Poznań

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

https://notariuszszafranska.pl/

Poznań

IPF medical Sp. z o.o.

https://ipfmedical.pl/

Poznań

e-masters.pl

http://e-masters.pl